Přijďte se zeptat k našemu informačnímu stánku

Navštivte náš info stánek a dozvíte se vše, co Vás zajímá o prevenci karcinomu prsu, o možnostech odborného vyšetření i případné léčby. Využijte jedinečné příležitosti a setkejte se s odborníky na veřejně přístupném místě. Stánky budou umístěny v prostorách lékárny Thomayerovy nemocnice v Praze 4 – Krči. Otevřeny budou 29. listopadu a 5. prosince 2018 v dopoledních hodinách. Odborníci z mamografického pracoviště Thomayerovy nemocnice Vám zde nabídnou praktické informace, informační letáky, konzultace i poradu.

Informační stánky jsou jedním z prostředků osvěty a prevence onemocnění karcinomem prsu. Cílem je přinést potřebné informace co nejširšímu okruhu žen. Včasná diagnostika nádorů je klíčová pro úspěšnou léčbu a začít může každý správně prováděným samovyšetřením. Projekt je realizován za podpory Ministerstva zdravotnictví ČR.

 

Karcinom prsu – co o něm víme a jak ho můžeme přemoci?

U info stánku zjistíte například koho se riziko onemocnění nejvíce týká, jakou roli hraje dědičná zátěž, vliv prostředí nebo životospráva. Jak správně na samovyšetření a kudy a kam na odborné vyšetření. Hlavní roli hraje názornost, proto zde pro Vás budou připravené modely a pomůcky, jejichž pomocí snadno porozumíte postupům samovyšetření prsu.

Mamografické oddělení Thomayerovy nemocnice je oddělení specializované na časný záchyt onemocnění prsu. Specializovaný tým lékařů a laborantek provádí diagnostická i screeningová vyšetření s navazujícím doplňujícím sonografickým vyšetřením. Nabízí možnost objednání termínu osobně i prostřednictvím internetu.

Setkání s odborníky mimo ordinaci je příležitost, jak anonymně a neformálně získat odpovědi na otázky, které Vás zajímají a které současně mohou ochránit Vaše zdraví.

 

Termíny info stánků

Čtvrtek 29.11.2018 | Lékárna Thomayerovy nemocnice | mapka

Středa 5.12.2018 | Lékárna Thomayerovy nemocnice | mapka

 

 

Do Thomayerovy nemocnice dojedete za 3 minuty autobusem MHD ze zastávky metra Kačerov.